Довжина кола дорівнює 4 4/21см. Знайди діаметр кола. (п ~ 22/4.)


Ответы на вопрос

Отвечает Maksim Romanka.

C=2\pi R\\\\4\frac{4}{21} =2*\frac{22}{4}*R\\\\\frac{88}{21} =11*R\\\\R=\frac{9}{21} \;cm.\\\\d=2R= > d=2*\frac{9}{21} =\frac{6}{7}\;cm.