Розв'яжіть рівняння (X-19)*(3x-9)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Вахненко Альона.

Пошаговое объяснение:

(х - 19)(3х - 9) = 0

3х² - 9х - 57х + 171 = 0

3х² - 66х + 171 = 0 | : 3

х² - 22х + 57 = 0

а = 1; в = -22; с = 57

Д = в² - 4ас

Д = (-22)² - 4 * 1 * 57 = 484 - 228 = 256

Д = 256 = 16

х1 = (- Д)/2а

х1 = (22 - 16)/(2*1) = 6/2 = 3

х2 = (+ Д)/2а

х2 = (22 + 16)/(2*1) = 38/2 = 19