0,3(3-5х)=0,6х+9,3 ....


Ответы на вопрос

Отвечает Даль Егор.

Відповідь:

Щоб розв’язати це рівняння, нам потрібно використати процес виключення.

Спочатку нам потрібно відняти 0,6x від обох сторін рівняння. Це дасть нам 0,3(3-5x) - 0,6x = 9,3 - 0,6x.

Далі нам потрібно винести 0,3 з лівої частини рівняння. Це дасть нам 0,3(3 - 1,2x) = 9,3 - 0,6x.

Тепер нам потрібно відняти 9,3 з обох сторін рівняння. Це дасть нам 0,3(3 - 1,2x) - 9,3 = -0,6x.

Нарешті, нам потрібно розділити обидві частини рівняння на 0,3. Це дасть нам рішення x = -7.