Новорічний подарунок коштував 23 грн. Під час акції подешевшав на 15%. Якою стала ціна подарунка

під час акції? СРОЧНОО​

Ответы на вопрос

Отвечает Вольская Полина.

Щоб знайти процент від числа треба число помножити на процент і поділити на 100.

23-23·15:100=23-3,45=19,55