Периметр трикутника дорівнює 45 см. його перша сторона становить а друга на см. довша за першу.

за першу. знайдіть довжину третьої сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

45=a+b+c

1 сторона = 45*2/9 =10

b+c=45

2 сторона 6*3/5=18/5
10*18/5=36

c=45-a-b

c=45-10-36= -1

такого трикутника не існує