у трилітрові банки перелили 27 л соку а в однакові каністри 18 л соку скільки літрів соку налили в

кожну каністру якщо каністр одержали на 6 менше ніж банок

Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Відповідь:

6 літрів у кожній каністрі

Покрокове пояснення:

27/3=9 банок по 3 л

9-6=3 каністр отримали

18/3=6 літрів у кожній