Яке з чисел найбільше? а) 5 2/3; б) 8/8; в) 36/5; г) 48/51


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лида.

Ответ:

в

Пошаговое объяснение:

Найлегше всього в цьому завданні шукати цілі числа без дробів:

а) ціле число 5

б) 8/8 = й , тому ціле число 1

в) 36/5 = 7 1/5, тому ціле число 7

г) 48/51 = 0,94, тому ціле число 1