Знайти довжину кола якщо діаметр дорівнює 24 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Для того щоб знайти довжину кола, ми можемо використовувати формулу: L = π * d, де L - довжина кола, π - число Пі, d - діаметр кола.

Значння π приблизно рівне 3.14

24 см = 0.24 метр

L = 3.14 * 0.24 = 0.7536 метр

Таким чином довжина кола рівна 0.7536 метр або 75.36 сантиметров

Отвечает Алехина Камилла.

3.14×24= 75.36 см

-----------------------------