Задача 1. Принтер може роздрукувати за 4,5 хвилини 27 сторінок. За скільки хвилин принтер роздрукує

300 сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

4,5 хв - 27 ст

? хв - 300 ст

4,5 * 300 = х * 27

х = 4.5 * 300/27

х = 50 ( хв )

Отвечает Пипченко Гриша.

Ответ: 50 хвилин

Пошаговое обьяснение:

27 ст - 4,5 хв

300 ст - ? хв

Розв'язання

(спочатку дізнаємося скільки сторінок принтер роздрукує за 1 хвилину, без цього ми нічого не зможемо розв'язати)

1) 27:4,5=6 (ст) - за 1 хвилину

2) 300:6=50 (хв)

Відповідь:принтер роздрукує 300 сторінок за 50 хв.