у швейну майстреню завезли 200 м ситцю а шовку у 2 рази більше,ніж ситцю.скільки шовку завезли у

швейну майстреню?

Ответы на вопрос

Отвечает Камалутдинова Арина.

Ответ:

400 м

Пошаговое объяснение:

Якщо "У 2 рази більше", то це дія множення:

1) 200*2=400(м)

ВІдповідь: 400 м шовку завезли у швейну майстреню.

Отвечает Нажибов Костя.

Ответ:

400 м

Пошаговое объяснение:

Ситца - 200 м

Шёлка - ? м, в 2р > чем ситца

Шёлка - ? м

200 * 2 = 400 (м) - завезли шёлка