Чому дорівнює площа сектора, якщо його площа становить 5/12 від площі круга. Площа всього круга

дорівнює 480 см2.
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Полина.

Відповідь: 200 см²

Площа сектора даного кола складає 5/12 від його загальної площі в 480 см²,

тобто Sсек.к. = 480·5/12 = 40·5 = 200 см²