Учень розклав марки порівну на 12 ти аркушах альбому, а потім переклав їх теж порівну на 15 ти

аркушах. Скільки марок в учня, якщо їх більше за 113, але менше ніж 171?

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Ответ:

120

Пошаговое объяснение:

2*2*3=12

3*5=15

2*2*3*5=60 - НСК

але марок більше 113, отже 60*2=120

Отвечает Щербакова Софья.

Ответ:

14 будет объяснения не будет