100 балів За 7 год у бассейна лилося 224 л води. за який час у нього нльється 384 л води?


Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Полинка.

Ответ:

за 12 год

Пошаговое объяснение:

1) 224÷7=32(л)-за 1 год.

2) 384:32=12 (год)

відповідь:за 12 год у басейн надається 384 л. води

Отвечает Пивовар Алекс.

Ответ: 12 год

Пошаговое объяснение: за 1 годину = 224:7=32

за який час нальється= 384:32=12 год