Одна ціла 23/45 по ділити в дужках на три цілих 2/5 - 1 2/15. як рішити​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Ариана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\frac{1 \frac{23}{45 } }{( 3 \frac{2}{5} - 1\frac{2}{15} ) }  = (68/25)/ (17/5 - 17/15)= (68/25)/(34/15)= (68/25) * (15/34)= 6/5= 1 1/5