Знайди HCD чисел 54 і 28 33 і 105


Ответы на вопрос

Отвечает Сансызбай Айсултан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

54 і 28 - Найбільший спільний дільник 28 та 54 дорівнює 2.


54 = 2 · 3 · 3 · 3

54 2

27 3

9 3

3 3

1

28 = 2 · 2 · 7

28 2

14 2

7 7

1


33 і 105 - Найбільший спільний дільник 33 та 105 дорівнює 3.

105 = 3 · 5 · 7

105 3

35 5

7 7

1

33 = 3 · 11

33 3

11 11

1