4×х+8,52=12 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Красногир Варвара.

Ответ: x = 0.87

Пошаговое объяснение:

Це рівняння є неправильним, оскільки правильна форма рівняння повинна мати знак рівності ( = ), що відокремлює ліву частину від правої, без будь-яких інших символів навколо знака рівності.

Якщо рівняння вважається 4X + 8,52 = 12, ми можемо вирішити для x, віднімаючи 8,52 з обох сторін, а потім розділяючи обидві сторони на 4:

4x + 8,52 - 8,52 = 12 - 8,52

4x = 3,48

х = 3,48 / 4

х = 0,87