Пж СРОЧЬНО Із чисел 582, 509, 450, 3105, 2017 випиши ті, які: 1) діляться на 3; 2) діляться на 9;

3) діляться на 3 і на 2; 4) діляться на 9 і на 5. дам 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Асадулаева Зуля.

Відповідь:

1) діляться на 3: 582, 450,3105
2) діляться на 9: 450, 3105
3) діляться на 3: 582, 450, 3105, діляться 2: 582, 450
4) діляться на 9: 450, 3105, діляться на 5: 450, 3105

Покрокове пояснення:

на 3 діляться всі натуральні числа сума яких ділиться на 3, наприклад: 582, 5+8+2 = 15 (15 ділиться на 3)
на 9 діляться всі натуральні числа сума яких ділиться на 9, наприклад: 450, 4+5+0 = 9 (9 ділиться на 9)
на 2 діляться всі натуральні числа, які закінчуються парною цифрою (0, 2, 4, 6, 8), наприклад 582 (парне число - 2)
на 5 діляться всі натуральні числа, які закінчуються 0 або 5, наприклад 3105 (закінчується 5)