Скороти дріб за умови, що буквами позначено натуральні числа. а) 3 ac 27 ab ; б) 12 mn 15 dm ; в) 6

cх 33 cy ; г) 8 bm 20 b .

Ответы на вопрос

Отвечает Варнин Артем.

 \frac{3ac}{27ab} =  \frac{1c}{9b}  \:  \:  \:  \\  \\  \frac{12mn}{15dm}  =  \frac{4n}{5d}  \\  \\  \frac{6cx}{33cy}  =  \frac{2x}{11y}  \\  \\  \frac{8bm}{20b}  =  \frac{2m}{5}  \: