Обчислити значення виразу х+(-6,6)+у,якщо х=-9,4 ,у=-15


Ответы на вопрос

Отвечает Прудник Оля.

Розв'язок:

x+(-6,6)+y, при умові, що x = -9,4, а y = -15:

x+(-6,6)+y = -9,4-6,6-15 = -16-15 = -31.

Відповідь: -31.