Розкрийте дужки: 1) 4(k – 5); 2) –2(х + у); 3) (а – с) ∙ (–3); 4) –7(–n + 1).


Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Відповідь:

1) 4(k-5)= 4k-20

2) -2(x+y)= -2x+(-2y);

3)(a-c) ∙ (-3) = a-c ∙ (-3);

4) -7(-n +1)= 7n-7

Покрокове пояснення:

щоб розкрити дужки потрібно число що стоїть перед дужкою помножити на перше число а потім а інше, наприклад 3(5+a) то вийде 15+3а. якщо будуть два мінуси то при множенню вийде плюс, якщо мінус і плюс то вийде мінус.