Розв'яжи рівняння x•4=1567+517


Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Софья.

Ответ:

Щоб вирішити рівняння x•4=1567+517, треба спочатку обчислити суму правої частини рівняння:

1567 + 517 = 2084

Тепер можна поділити обидві частини рівняння на 4, щоб знайти значення x:

x•4 = 2084

x = 2084 / 4

x = 521

Таким чином, розв'язок рівняння x•4=1567+517 дорівнює 521.

Отвечает Распопов Артём.

Ответ:

Відповідь: х = 521