Розвязати рівняння (-3,17+x)-2,5=-1,3


Ответы на вопрос

Отвечает Неклюдова Алиса.

Відповідь: x = -0,63.

Покрокове пояснення:

Почнемо з виразу (-3,17+x) - 2,5. Ми можемо спрощувати його, віднімаючи 2,5 з (-3,17) та з x окремо:

(-3,17 + x) - 2,5 = -0,67 + x

Отже, ми можемо переписати задане рівняння у вигляді:

-0,67 + x = -1,3

Тепер давайте вирішимо це рівняння, щоб знайти значення x. Почнемо з додавання 0,67 до обох боків рівняння:

-0,67 + x + 0,67 = -1,3 + 0,67

x = -0,63