2×6=12 Довести аксіоматичним методом​


Ответы на вопрос

Отвечает Латайко Аня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для доведення того, що 2 × 6 = 12 за допомогою аксіоматичного методу, ми повинні спочатку сформулювати аксіоми арифметики, які визначають основні властивості операцій додавання, віднімання, множення та ділення.

Одна з аксіом арифметики стверджує, що для будь-яких a, b та c з групи чисел (наприклад, цілих чисел), діє така властивість:

Jевність добутку: якщо a = b, то a × c = b × c.

Тепер, щоб довести, що 2 × 6 = 12, ми можемо скористатись цією аксіомою. Нехай ми замість a та b підставимо 2, а замість c - 6:

2 × 6 = 2 × (2 + 4) (скористаємось фактом, що 6 = 2 + 4)

= 2 × 2 + 2 × 4 (використаємо дистрибутивність множення відносно додавання)

= 4 + 8

= 12

Отже, за допомогою аксіоми єдності добутку ми довели, що 2 × 6 = 12, і підтвердили цю математичну рівність.