Сума трьох чисел дорівнює 15 7/11 причому сума першого і другого чисел дорівнює 9 8/11 сума другого

і третього дорівнює 10 10/11. знайди ці числа Срочно оо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Конго Артём.

Ответ:

Позначимо перше число як x, друге число як y, і третє число як z.

За умовою задачі, маємо такі рівності:

x + y + z = 15 7/11

x + y = 9 8/11

y + z = 10 10/11

Щоб знайти значення x, y та z, ми можемо використати метод зведення системи рівнянь до двох змінних. Для цього віднімаємо друге рівняння від першого, та третє рівняння від другого. Отримаємо наступне:

x + y + z = 15 7/11

(x + y = 9 8/11)

z = 5 11/11

y + z = 10 10/11

(x + y = 9 8/11)

z - x = 1

Тепер, ми можемо використати отримані значення, щоб знайти x та y. Підставляємо значення z в третє рівняння, щоб знайти y:

y + z = 10 10/11

y + 5 11/11 = 10 10/11

y = 4

Тоді, підставляємо значення y та z в друге рівняння, щоб знайти x:

x + y = 9 8/11

x + 4 = 9 8/11

x = 5 5/11

Отже, розв'язком системи є:

x = 5 5/11, y = 4, z = 5 11/11.