Товар коштував 350 грн. Скільки коштуватиме товар після двох послідовних знижень,якщо перше

зниження буде на 10%,а друге - на 15%?

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

350:100 * 10 = 35 350:100*15= 52.5

Отвечает Сало Василина.

267 грн 75коп 
350-10%=315 
315 -15%=267,75