Довжина мотузки 120 м. Відрізали 1/2 її довжини. Яка довжина мотузки, що залишилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеин Артём.

Ответ:

60 м

Пошаговое объяснение:

1) 120 * 1/2 = 120/2 = 60 (м) - отрезали

2) 120 - 60 = 60 (м) - осталось