3. В автопарку було 98 машин, з них 35 - вантажівки. Яку частину усіх машин складають вантажівки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

Ответ:

1) 1 - 5/8 = 3/8 - становлять легкові автомобілі

2) 136:8·3 = 51 - легкових автомобілів в автопарку

Відповідь: 51.

Отвечает Сергеева Вероника.

Ответ:

спасибо.........