(7/12)+(-5/8) Пожалуйсто помагите(


Ответы на вопрос

Отвечает Серенкова Ксения.

Не забувайте оцінити мою роботу. Дякую;)

Спочатку потрібно знайти спільний знаменник для дробів 7/12 та -5/8. Найдімо найменше спільне кратне (НСК) знаменників 12 та 8, який є рівним 24.

Після цього переведемо дроби до спільного знаменника:

7/12 = (7 * 2)/(12 * 2) = 14/24

-5/8 = (-5 * 3)/(8 * 3) = -15/24

Тоді додамо чисельники дробів та залишимо спільний знаменник:

(7/12) + (-5/8) = (14/24) + (-15/24) = -1/24

Отже, відповідь: -1/24.

Отвечает Савин Макс.

Для додавання дробів з різними знаменниками потрібно привести їх до спільного знаменника.

Знаменником, до якого можна привести як 12, так і 8 є 24. Щоб привести дроби до цього знаменника, потрібно помножити чисельник і знаменник кожного дробу на певні числа так, щоб отримані знаменники були рівні 24.

Отже:

7/12 + (-5/8) = (7/12) * (2/2) + (-5/8) * (3/3)

= 14/24 - 15/24

= -1/24

Відповідь: -1/24.