1) - 1 1/6 + (- 2 3/8) =


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Люда.

Крок 1: Перетворюємо змішані дроби на неправильні:

1 1/6 = -7/6

(-2 3/8) = 19/8 (від'ємний знак перед дужками означає, що ми додаємо протилежне значення)

Крок 2: Знаходимо суму двох дробів, знаючи, що маємо різний знак перед дробами:

-7/6 + 19/8

Крок 3: Знаходимо спільний знаменник:

6 * 8 = 48

Крок 4: Приводимо дроби до спільного знаменника і додаємо чисельники:

-56/48 + 57/48 = 1/48

Відповідь: - 1 1/6 + (- 2 3/8) = 1/48 (або можна записати як -0.0208)