Математика!!!! Срочно!!!!! 5 клас!!!! Площа городу 600 арів. Картоплею засадили 7/15 всього

городу, морквою 4/15 всього городу, а решту - під буряки, Яку площу засадили буряками?

Ответы на вопрос

Отвечает Каляшина Яна.

Відповідь:

Картоплею засадили 7/15 частини городу, а морквою 4/15 частини городу. Решту засадили буряками:

1 - 7/15 - 4/15 = 4/15

Отже, буряками засадили 4/15 частини городу.

Щоб знайти площу, яку засадили буряками, потрібно помножити цю частку на загальну площу городу:

(4/15) * 600 = 160

Отже, площа, яку засадили буряками, дорівнює 160 арів.

Покрокове пояснення:

Отвечает Хрущев Данил.
Картоплею засадили 7/15 частини городу, а морквою 4/15 частини городу. Решту засадили буряками:
1 - 7/15 - 4/15 = 4/15
Отже, буряками засадили 4/15 частини городу.
Щоб знайти площу, яку засадили буряками,
потрібно помножити цю частку на загальну
_площу городу:
(4/15) * 600 = 160
Отже, площа, яку засадили буряками,
дорівнює 160 арів.