Знайти граничні абсолютні та відносні похибки чисел 0.5748 (+0.0034); ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Мария.

Ответ:Гранична абсолютна похибка цього числа буде рівна половині діапазону, який воно може займати, тобто:

гранична абсолютна похибка = 0.0034 / 2 = 0.0017

Гранична відносна похибка цього числа буде рівна граничній абсолютній похибці, поділеній на значення числа:

гранична відносна похибка = 0.0017 / 0.5748 = 0.00296 = 0.296%

Отже, гранична абсолютна похибка цього числа становить 0.0017, а гранична відносна похибка - 0.296%.