Привіт а яка буде відповідь. (x-1 9/17)+2 14/17=5 5/17


Ответы на вопрос

Отвечает Вальков Марк.

Щоб знайти значення змінної x, треба спочатку відняти 2 14/17 від обох боків рівняння, щоб виділити вираз у дужках.

(x - 1 9/17) + 2 14/17 = 5 5/17

(x - 1 9/17) = 5 5/17 - 2 14/17

(x - 1 9/17) = 2 16/17

Далі, щоб виразити x, треба додати 1 9/17 до обох боків рівняння:

x = 2 16/17 + 1 9/17

x = 4 1/17

Таким чином, розв'язком даного рівняння є x = 4 1/17.

Надіюсь на найкращу відповідь)