X(-1 21/25)+2 3/25=3 5/25=3 5/25 Помогите пожалуйста. Очень нужно и очень срочно.


Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Відповідь:

Отже, розв'язок рівняння: x = -39/2 або x = -19 1/2.

Покрокове пояснення:

Почнемо з виразу на лівій стороні:

x(-1 21/25) + 2 3/25

Перетворимо змішаний дріб на неправильний:

x(-1 * 25/25 + 21/25) + 2 3/25

x(-4/25) + 2 3/25

Додамо два дроби:

x(-4/25) + 2 3/25 = 3 5/25

Перетворимо суму 3 5/25 на звичайний дріб:

3 5/25 = 3 + 5/25 = 3 + 1/5

Отже, маємо рівняння:

x(-4/25) + 2 3/25 = 3 + 1/5

Знайдемо значення дробу 3 + 1/5:

3 + 1/5 = 15/5 + 1/5 = 16/5

Підставимо це значення:

x(-4/25) + 2 3/25 = 16/5

Віднімемо від обох сторінок 2 3/25:

x(-4/25) = 16/5 - 2 3/25

x(-4/25) = 78/25

Поділимо обидві сторони на -4/25:

x = (78/25) / (-4/25)

x = -78/4

x = -39/2

Створено ИИ!