X-7 5/18=9 1/18 будь ласка допоможіть це терміново


Ответы на вопрос

Отвечает Магиланова Халима.

Ответ:

Щоб вирішити для x у рівнянні:

х-7 5/18 = 9 1/18

Ми можемо почати з додавання 7 5/18 до обох частин рівняння щоб виділити x:

x - 7 5/18 + 7 5/18 = 9 1/18 + 7 5/18

Спрощуючи ліву частину, умови 7 5/18 скасовують:

x = 9 1/18 + 7 5/18

Складаючи праву частину, нам потрібно знайти спільний знаменник з 18:

x = 9 1/18 + 7 5/18

x = 9/18 + 1/18 + 7/18 + 5/18

x = 22/18

Спрощуючи дріб, ми можемо розділити як чисельник, так і знаменник на 2:

x = 11/9

Отже, рішення полягає в:

x = 11/9

Пошаговое объяснение: