2. Відомо, що число z протилежне числу 3,23. Знайди значення виразу 7,67 - z​


Ответы на вопрос

Отвечает Поднебесная Ксюша.
Число протилежне числу 3,23 = -3.23;
7,67 - (-3,23) = 7,67 + 3,23 = 10,9