Спростіть вираз -13,24+b+4,9+8,24+(-4,9) і знайдіть його значення,якщо b= 3 4/9 Допоможіть срочно

будь ласка. 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Вихристюк Юра.
-13,24+b+4,9+8,24+(-4,9) , b= 3 4/9

-13,24+3 4/8+4,9+8,24+(-4,9) = -13,24 + 28/8 + 8,24 = -13,24+3,5+8,24 = -1,5