в)** 3 двох сiл одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і велосипедист. Швидкість пішохода

- 6км/год, що становить 5 швидкості руху велосипедиста. Через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо вiдстань мiж селами - 42км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Відповідь: 2 ГОД

Покрокове пояснення:

S = v * t -формула

----------------------------------

42 : (6 : 2/5 + 6) = 2

1) 6 : 2/5 = 6 * 5/2 = 3 * 5 = 15 (км/г) - швидкість велосипедиста;

2) 15 + 6 = 21 (км/г) - швидкість сближення;

3) 42 : 21 = 2 (г) - час через який зустрінуться.