Розв'яжи рiвняння 15 4/7+ (4 6/7+ x) = 20 3/7 повністю написати розв'язання ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулимшин Айдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 4/7 + (4 6/7 + x) = 20 3/7

15 4/7 + 4 6/7+ x = 20 3/7

19 10/7 + x = 20 3/7

x = 20 3/7 - 19 10/7

x = 20 3/7 - 20 3/7

x = 0