Периметр одного квадрата дорівнює 36 м, а другого в 1,5 разу менший. Знайди різницю площ цих

квадратів

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

45см²-різниця двох квадратів

Пошаговое объяснение:

36:4=9(см)-одна сторона

36:1,5=24(см)-другий квадрат

24:4=6(см)-одна сторона другого квадрата

6•6=36(см²)-площя другого квадрата

9•9=81(см)-площя першого квадрата

81-36=45(см²)-різниця квадратів)