Від різниці чисел -2,8 і 3,2 відніміть суму модуля числа -5 1/2 і числа -4 3/5. Складіть вираз і

обчисліть його значення. ЗА ВЕРНЬЙ ОТВЕТ 70 БАЛОВ, ЗА СПАМ ИЛИ ПРОСТО ЛЮБОЕ СЛОВО, БАН...

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Азамат.

Відповідь:

(-2,8-3,2)-(|-5 1/2| + (-4 3/5)) = -6-(5 1/2 - 4 3/5) =

-6-(11/2 - 23/5) = -6-((11·5-23·2)/10) = -6-((55-46)/10) = -6-9/10 = -5 10/10 - 9/10 = -5 19/10 = -6 9/10.

Про всяк випадок, ось ще відповідь десятковим дробом -6 9/10 = -6,9.

Отвечает Руденских Дмитрий.

Ответ:

-16 1/10

Пошаговое объяснение:

(-2,8 - 3,2) - |-5 1/2 + (-4 3/5)| =

-6 - |-5 1/2 - 4 3/5| = -6 - |-5 5/10 - 4 6/10| =

-6 - |-9 11/10| = -6 - |-10 1/10| = -6 - 10 1/10 = -16 1/10