Розвʼязати рівняння: × + 17 = 5 (не тільки відповідь а ще й розв‘язок)


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Софья.

Ответ:

x + 17 = 5
x = 5 - 17
x = -12
проверка:
-12 + 17 = 5
5 = 5