Чому дорівнює сума двох чисел, якщо вона більша за одне з них на 3,8, а за друге — на 6,4?

Срооооочноооо пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Новокшонов Кирилл.

Ответ:

Нехай перше число буде позначене як х, а друге - як у.

Тоді за умовою задачі маємо таку систему рівнянь:

x + y = y + 3.8 (сума двох чисел більша за друге на 3.8)

x + y = x + 6.4 (сума двох чисел більша за перше на 6.4)

Перша рівність може бути спрощена до x = 3.8. Підставивши це значення в другу рівність, отримуємо:

3.8 + y = 3.8 + 6.4

y = 6.4

Отже, перше число x = 3.8, а друге число y = 6.4. Перевіримо, чи справді сума цих чисел більша за одне з них на 3.8, а за друге на 6.4:

x + y = 3.8 + 6.4 = 10.2

y + 3.8 = 6.4 + 3.8 = 10.2

x + 6.4 = 3.8 + 6.4 = 10.2

Отже, наші значення задовольняють обидві умови задачі, і сума двох чисел дорівнює 10.2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Батуев Артемий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо два числа як x та y. За умовою задачі маємо такі рівності:

x + y = x + 3.8 (сума більша за перше число на 3.8)

x + y = y + 6.4 (сума більша за друге число на 6.4)

Звідси маємо систему двох рівнянь з двома невідомими:

x + y - x = 3.8

x + y - y = 6.4

Спрощуючи, отримуємо:

y = 3.8

x = 6.4

Отже, сума двох чисел x та y дорівнює:

x + y = 6.4 + 3.8 = 10.2