2. Запишите три различных решения уран 4х +3y-11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумарина Елизавета.

Ответ:Це алгебраїчний вираз, який можна спростити або обчислити для конкретних значень змінних х та у. Алгебраїчний вираз 4х + 3y - 11 не має конкретного значення, оскільки не задані конкретні значення для змінних х та у.

Якщо дано деякі значення для х та у, то можна обчислити значення виразу. Наприклад, якщо х = 2 та у = 5, то:

4х + 3y - 11 = 4(2) + 3(5) - 11 = 8 + 15 - 11 = 12.

Отже, при х = 2 та у = 5 значення виразу 4х + 3y - 11 дорівнює 12.

Пошаговое объяснение: