5. Перетворити у мішане число дрiб : 5/2


Ответы на вопрос

Отвечает Торгунаков Дима.

Відповідь:

\frac{5}{2} =2\frac{1}{2} =2,5

Покрокове пояснення:

Отвечает Акулова Екатерина.

дріб 5/2, перетворений на мішане число.

5/2= 2 1/2

Відповідь: 2 1/2.