3. Запиши выражения с одинаковыми значе- ниями. 5×а , 4×1 ,3×2,9÷3,а×5,12÷6,7×2,b×5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воинова Ярослава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 × a = a × 5

4 × 1 = 3 × 2 = 12 ÷ 6 = 2

9 ÷ 3 = 3

7 × 2 = 2 × 7

b × 5 = 5 × b

Таким образом, можна сказати, що наступні вирази мають однакові значення: 5a, a5, 4*1, 3*2, 12/6, 9/3, 7*2, 2*7, b*5 і 5*b.