Решить по действиям. Мастер может выполнить задание за 4 часа, а его ученик за 5 часов. Мастер

каждый час делает на 20 деталей больше, чем ученик. Сколько деталей составляет это задание ?

Ответы на вопрос

Отвечает Латыпов Равиль.

Ответ:

400 деталей

Пошаговое объяснение:

1) 1 : 4 = 1/4 (часть) - всех деталей делает мастер за 1 час

2) 1 : 5 = 1/5 (часть) - всех деталей делает ученик за 1 час

3) 1/4 - 1/5 = 5/20 - 4/20 = 1/20 (часть) - всех деталей делает больше за 1 час мастер

1/20 = 20 деталей

4) 20 : 1/20 = 20 * 20/1 = 400/1 = 400 (деталей) - составляет задание

Отвечает Лесин Богдан.

Ответ:

Нехай задання складається з х деталей. Тоді згідно умови майстер може виготовити ці деталі за 4 години, тобто його швидкість становить Vм = х/4 деталей на годину, а учень може виготовити ті ж самі деталі за 5 годин, тобто його швидкість Vуч = х/5 деталей на годину.

З іншого боку, майстер кожну годину робить на 20 деталей більше, ніж учень. Таким чином, ми можемо записати наступну систему рівнянь:

Vм = Vуч + 20,

х/4 = х/5 + 20.

Розв'язавши цю систему, ми знайдемо кількість деталей х:

х/4 = х/5 + 20,

5х = 4х + 400,

х = 400.

Отже, задання складається з 400 деталей.

Пошаговое объяснение: