Розв'яжи задачу. Велосипедист проїхав 48 км за 4 год. Потім його швидкість зменшилась на 4 км/год.

Яку відстань ще подолав велосипедист, якщо всього був у дорозі 6 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

За перші 4 години велосипедист проїхав 48 км. Його середня швидкість була рівна:

v1 = d1/t1 = 48/4 = 12 (км/год)

Після цього його швидкість зменшилась на 4 км/год, тому нова середня швидкість складе:

v2 = v1 - 4 = 12 - 4 = 8 (км/год)

Залишилося проїхати 6 - 4 = 2 години. За цей час він проїде відстань:

d2 = v2 * t2 = 8 * 2 = 16 (км)

Отже, велосипедист подолав ще 16 км.