СРОЧНО!!! В трьох ящиках 60 кг овочів. В першому ящику на 15 кг більше, ніж в другому, а в

третьому – в 3 рази більше, ніж в другому. Скільки кг овочів в третьому ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Балаканова Елена.

Ответ:Я украинский не знаю

Пошаговое объяснение:

ищвини

Отвечает Скрипкин Андрей.
Нехай х кг яблук у першому ящику, тоді (х + 6) кг – у другому та (х + 3) кг – у третій. Загалом у трьох ящиках 60 кг яблук. Рівняння:
x + x + 6 + x + 3 = 60
3х + 9 = 60
3х = 60 - 9
3х = 51
х = 51: 3
х = 17 (кг) - у першій скриньці
17 + 6 = 23 (кг) – у другій скриньці
17 + 3 = 20 (кг) - у третій скриньці
Відповідь: 17 кг, 23 кг та 20 кг.

Кто должео помочь зделать задачу