2,002*(4,7y-20,8)=22,43по діях​


Ответы на вопрос

Отвечает Урбанович Ваня.

Щоб розв’язати це рівняння, нам потрібно виділити змінну «y» з одного боку рівняння.

По-перше, ми можемо спростити ліву частину рівняння, використовуючи властивість розподілу множення:

2,002 * 4,7y - 2,002 * 20,8 = 22,43

9393,4y - 41616,4 = 22,43

Далі ми можемо додати 41 616,4 до обох сторін рівняння, щоб виділити змінний член з одного боку:

9393,4y = 41638,83

Нарешті, ми можемо розділити обидві частини рівняння на 9393,4, щоб знайти «у»:

y = 4,43

Таким чином, рішенням рівняння 2,002*(4,7y-20,8)=22,43 є y = 4,43.

Отвечает Ляшенко Ваня.

Пошаговое объяснение:

2,002 * (4,7у - 20,8) = 22,43

9,4094у - 41,6416 = 22,43

9,4094у = 22,43 + 41,6416

9,4094у = 64,0716

у = 64,0716 : 9,4094

у = 6 38076/47047