М2+24=45сколько будет?​


Ответы на вопрос

Отвечает Белан Карина.

Ця задача не має єдиного рішення, оскільки нам не відомі значення змінної M. Можна розв'язати рівняння і знайти значення M, але для цього нам потрібно мати додаткову інформацію.

Отже, розв'язуючи дане рівняння, потрібно спочатку перенести 24 на іншу сторону, віднімаючи його від обох частин рівняння:

M2 = 45 - 24

M2 = 21

Далі, щоб знайти значення M, потрібно взяти квадратний корінь з обох сторін рівняння:

M = ±√21

Таким чином, маємо два можливих розв'язки: M = √21 або M = -√21.

Отвечает Родичева Маша.

Пошаговое объяснение:

m² + 24 = 45

m² = 45 - 24

m² = 21

m = ± 21